Domácí limonáda višňová 1l

Domácí limonáda višňová 1l

Pouze přes PPL

Složení: višeň, cukr, kyselina citronová, kyselina sorbová, pektin, voda.

  • Cena: 273 Kč
  • Cena: 314 Kč s DPH
  • Před slevou: 369 Kč
  • Sleva: 15%

Skladové číslo: DLVIS15

Chcete se osvěžit dobrým, a hlavně domácím nealko nápojem? Pohostit rodinu i přátele? Není lepší volba než domácí višňová limonáda. Vychutnejte si ji.


Domácí limonáda višňová

Vymyslet vhodný nápoj pro horké letní dny, ale také zimní, když si chcete udělat hezký večer, nebývá jednoduché. Máte už dost starých známých značek a rádi byste vymysleli něco zcela jiného? Přejděte na nápoje zcela domácí. Co třeba domácí limonáda višňová?

Jen si představte, jak sedíte v kavárně, cukrárně nebo v restauraci a na nápojovém lístku se mezi nealko nabídkou objeví něco, co nese název domácí. Okamžitě vás to zaujme a představíte si pohodu, zázemí a novou neobvyklou chuť. Byl by hřích si takovou lahůdku neobjednat. A zajisté byste něco takového chtěli mít i doma pro sebe, rodinu nebo hosty.

Žádný problém! Pokud jste šikovní, tak můžete sáhnout po různých receptech a pravou nefalšovanou limonádu si sami vyrobit. Ale nebylo by lepší mít vždy nějakou tu láhev hotového nápoje po ruce? Bez toho, abyste se zdržovali přípravami a trnuli, jestli se to povede?

Domácí limonáda višňová se vám přímo sama nabízí v hezké láhvi, kterou můžete postavit do lednice a kdykoliv použít. Chuť, která je zcela jiná, než u běžných nápojů a máte pocit, jako byste višně měli přímo na jazyku a čerstvé.

V létě můžete přidat trochu ledu a čerstvé višně přímo do sklenice a udělat z nápoje pochutinu, kterou si zamilují děti i dospělí. V zimě si můžete tímto způsobem léto připomenout a vychutnat požitek z čerstvých plodů.

Nečekaná návštěva vás již nezaskočí, protože v lednici budete mít skrytý tento poklad, který nahradí kávu, čaj i jakýkoliv jiný nápoj. S kamarádkou si už nebudete povídat u sklenky vína, ale u sklenky lahodné limonády.

A pánové, či kluci vás už nebudou zvát na sbírku motýlů, ale na skvělou chuť domácího výrobku, který osvěží a zároveň navodí pozitivní atmosféru.

Ještě pořád vám to nestačí? Pokud právě vymýšlíte vhodný dárek pro někoho blízkého, tak tento nápoj naservírovaný v esteticky laděné lahvi ohromí každého. Potěšíte muže i ženy, ale také děti.

V tomto případě budete opravdu originální!

Hmotnost: 2,3 Kg
Kód: DLVIS15
Země původu/Baleno v: Česká republika
Balení (gramáž): 1l

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.