Domácí limonáda meruňka s badyánem a skořicí 1l

Domácí limonáda meruňka s badyánem a skořicí 1l

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Pouze přes PPL

Složení: meruňka, badyán, skořice, cukr, voda, kyselina citronová, kyselina sorbová, pektin.Zimní meruňkový drink, dochucený badyánem a skořicí evokuje jemně kořeněnou, nasládlou chuť.

  • Cena: 321 Kč
  • Cena: 369 Kč s DPH

Dárek zdarma

Dárek: Ahmad Tea Hrnek London 370ml

Ahmad Tea Hrnek London 370ml

Dárek: Dárkový poukaz 500,-Kč

Dárkový poukaz 500,-Kč

Dárek: Dárkový poukaz 1000,-Kč

Dárkový poukaz 1000,-Kč

Skladové číslo: DLMER12

Dostupnost: Skladem do 3-4 dní

Máte rádi neobvyklé chutě? Nebaví Vás obyčejné ovocné šťávy, který jsou navíc většinou uměle dobarvované a dochucované? V tom případě pro Vás máme skvělou nabídku v podobě sirup pro přípravu domácí limonády s meruňkovou příchutí s badyánem a skořicí. Připadá Vám tato kombinace neobvyklá? Věřte ale, že je skutečně lahodná. Kromě toho se jedná o zcela přírodní sirup, u kterého si můžete být jistí kvalitou zpracovaných surovin. Skvělá kombinace tří chutí dává vzniknout něčemu jedinečnému.

 

Meruňkový sirup pro výrobu domácí limonády bez nutnosti receptu s badyánem a skořicí se jistě stane jedním z Vašich oblíbených. Díky pěknému balení originálních skleněných lahví touto meruňkovou šťávou můžete potěšit nejen sebe, ale také jí můžete bez starostí obdarovat někoho ze svých blízkých.

Hmotnost: 2,3 Kg
Kód: DLMER12
Země původu/Baleno v: Česká republika
Balení (gramáž): 1l

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.