Domácí limonáda citrónová 1l

Domácí limonáda citrónová 1l

Hodnocení produktu: 4.61/5 (18x)

Vaše hodnocení:

Pouze přes PPL

Složení: 50% čerstvá citronová šťáva, citronová kůra, cukr, voda, kyselina citronová (regulátor kyselosti), kyselina sorbová (konzervant), pektin (přírodní želírovací látka).

  • Cena: 321 Kč
  • Cena: 369 Kč s DPH

Dárek zdarma

Dárek: Ahmad Tea Hrnek London 370ml

Ahmad Tea Hrnek London 370ml

Dárek: Dárkový poukaz 500,-Kč

Dárkový poukaz 500,-Kč

Dárek: Dárkový poukaz 1000,-Kč

Dárkový poukaz 1000,-Kč

Skladové číslo: DLCIT2

Dostupnost: Skladem do 6-10 dní

Máte chuť na poctivou domácí limonádu, která bude obsahovat pouze kvalitní suroviny? Abyste si připravili domácí citronovou limonádu, nemusíte složitě a zdlouhavě vařit suroviny. To už jsme udělali za Vás. Přinášíme Vám vynikající sirup na výrobu citronové domácí limonády. Tento sirup je vyroben z českých surovin s velkou pečlivostí a podle naší receptury tak, aby byl co nejlahodnější.

 

Užijte si jedinečnou chuť domácí citronové limonády jednoduše a bez nutnosti receptu. Máte to bez práce. Jediné, co musíte udělat, abyste si užili báječnou chuť domácí limonády, je naředit si tento citronový sirup vodou.

 

Šťávy prodáváme v originálních skleněných lahvích.

 

Ochutnejte tento citronový, i další druhy našich domácích sirupů, které jistě potěší i jako dárek každého milovníka poctivých českých výrobků a skvělých chutí.

Hmotnost: 2,3 Kg
Kód: DLCIT2
Země původu/Baleno v: Česká republika
Balení (gramáž): 1l

Super limonáda

Super limonáda
Odpověď 02.06.2018 08:16:04

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.