Džemy a zavařeniny

29 položek

Patříte mezi milovníky sladkých a ovocných chutí? Protože ke kávě, či čaji se vždy hodí něco sladkého, připravili jsme pro Vás nabídku vysoce kvalitních džemů a zavařenin.

Přinášíme Vám opravdu širokou nabídku džemů, převážně z Velké Británie a ze Skotska, kde si velmi potrpí na vysokou kvalitu těchto produktů. Proto můžete očekávat velmi intenzivní ovocnou chuť bez dochucovadel. Vybírat můžete lahodné džemy a zavařeniny různých příchutí. Tyto džemy můžete zakoupit v různých baleních buď samostatně, nebo v dárkových baleních s čaji a potěšit takové blízké neobvyklým, užitečným a hlavně vynikajícím dárkem. K tomu můžete využít i dárkové sady džemů a zavařenin, které obsahují džemy hned v několika příchutích a umožní Vám tak ochutnat více džemů najednou.

Rozmazlete své chuťové pohárky kvalitními zavařeninami za skvělé ceny, které Vám společně s kvalitním čajem dodají opravdové potěšení.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.