Sirup na výrobu domácích ovocných limonád bez receptu

10 položek

Máte chuť na poctivou domácí limonádu? Není nad to užít si báječné osvěžení díky kombinaci vody a pravého ovoce. Jenže k výrobě takové limonády potřebujete hned několik věcí. Jistě se neobejdete bez osvědčeného a chutného receptu, kvalitních surovin a spoustou času a trpělivosti, při vaření sirupu. Bez toho domácí limonádu nemůžete vyrobit. Nebo snad ano? Představte si, že tuto složitou práci jsme již udělali za Vás a na Vás teď není nic jiného, než si naředit sirup pro výrobu domácí limonády s vodou. Stačí si ho pouze zakoupit v různých příchutích a potom už jen užívat poctivou a osvěžující chuť.

 

Nabízíme ovocné šťávy pro výrobu domácích limonád v těchto příchutích:

 

Můžete si tak vychutnat tradiční i neobvyklé chutě. Všechny naše domácí limonády vyrábíme pouze z velmi kvalitních českých surovin, podle osvědčené receptury, s vysokým podílem ovocné složky a bez dochucovadel. Můžete si tak vychutnat chuť pravého ovoce s limonádami My Homemade Lemonade.

 

Nepostradatelný nápoj i skvělý dárek

K tomu, abyste si doma připravili osvěžující limonádu, už nepotřebujete žádný recept. Stačí Vám pouze naše poctivé ovocné sirupy, které prodáváme v originálních skleněných lahvích. Ty způsobují, že naše ovocné šťávy nejen skvěle chutnají, ale i vypadají. Právě proto je vhodné našimi sirupy i obdarovat své blízké, kteří si dokáží vážit poctivé chuti, českých výrobků a originality.

 

Dejte sbohem běžně dostupným sirupům, které jsou plné dochucovadel a přidaných látek, a spolehněte se na mnohem zdravější a chutnější alternativu, ve formě našich českých sirupů pro výrobu domácích limonád. Uvidíte, že jak jednou naše sirupy ochutnáte, stanou se nepostradatelnou součástí Vaší kuchyně, a budete chtít vyzkoušet všechny příchutě.

 

Všechny limonády obsahují sladidla.

 

Doporučené ředění limonády:

studená varianta:
karafa velikosti 0,25l - 0,2cl sirupu + led + soda
Karafa velikosti 0,5l - 0,4cl sirupu + led + soda

teplá varianta:
karafa velikosti 0,5l - 0,4cl sirupu zalít vodou a spařit parní tryskou

Toto ředění je pouze doporučené, můžete použít i jinou Vámi zvolenou kombinaci, vždy záleží na Vaší chuti.

 

Obaly od limonád jsou nevratné.

Doprava pouze přes PPL, cena 149,-Kč.

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.