Čajové konvičky, hrnky, misky hliněné

0 položek

Hliněné konvičky a nádobí mají velký význam pro intenzivní chuť a kvalitu čaje. Díky malým pórům, které však nejsou okem viditelné, dochází k správnému uvolnění chuti čaje. Hliněné konvičky ale mají jednu nevýhodu a tou je chuťová paměť. Proto je dobré v nich připravovat vždy pouze jeden druh čaje a po použití je nikdy nemýt saponáty, jinak už byste z nich nikdy nemuseli dostat jejich pachuť.

Hliněné nádobí je však tradičním druhem v mnoha asijských zemích, převážně v Japonsku. Je tomu právě pro jeho vliv na chuť, která je pak mnohem lepší. Kromě toho, hliněná konvička může být nevšedním a zajímavým doplňkem Vaší domácnosti.

Nakupujte hliněné konvičky, hrnky a misky v různých tvarech a s různým obsahem. Uvidíte, že si chuť čaje užijete mnohem lépe, pokud ho budete připravovat v hliněném nádobí. Přinášíme Vám hliněné nádobí v zajímavých designech a za báječné ceny.

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.