Čaj Veltatea

3 Položky

Čaje Veltatea

Chcete svým dětem dopřát kvalitní čaj, který bude mít vynikající chuť? Děti čaje nemají příliš v lásce. Ovšem česká společnost Veltatea se stará o to, aby právě děti dávali přednost zdravým ovocným čajům, před slazenými nápoji plnými chemie. A přesto, že děti jsou těmi nejnáročnějšími zákazníky, úspěšně se jí to daří. K dobrému čaji děti kromě chuti přilákají také krabičky s motivy oblíbených českých večerníčků.

Firma Valtetea nevyrábí pouze dětské čaje, ale většina lidí si ji zapamatovala právě díky snaze přiblížit dobrý čaj co nejvíce dětem. A protože na děti myslíme i my, rozhodli jsme se tyto čaje zařadit i do naší nabídky. Díky jejich opravdové ovocné chuti, si je však jistě oblíbí i mnoho dospělých.

Valtetea to jsou čaje, na kterých si pochutná celá rodina. Neváhejte si je objednat a ochutnat nejrůznější ovocné kombinace, bez dochucovadel, barviv, či konzervantů a za skvělou cenu.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.