Čaj Tarlton

34 položek

Čaj Tarlton

Chcete potěšit své přátele, anebo si chcete sami dopřát kvalitní čaje? Pokud je pro vás důležitá kvalita čajových lístků, ze kterých si poté připravíte známý horký nápoj, a to čaj, měli byste vyzkoušet značku Tarlton. Tato značka čajů vám nabízí své produkty zabalené v krásných dárkových baleních, které jistě potěší vaši rodinu, přátele, či například kolegy v práci. Dárková balení vždy obsahují sypané čaje nejrůznějších příchutí a vůní.

Nabídku tvoří příchutě, jako například:

-          Ananas

-          Banán

-          Amareto

-          Ostružina

-          Citruspunč

-          Brusinka

-          Borůvka

-          Bergamot

-          A mnoho dalších...

Tyto čaje vždy najdete ve dvou provedeních. Těšit se můžete na čaje zelené, či černé, i na pravé ceylonské. Při výběru budou hrát určitě roli i vaše chutě, které mohou být jakýkoliv a i tak si vždy vyberete jednoduše a rychle. Jestliže se rozhodnete pro výběr v nabídce čajů značky Tarlton, můžete se těšit také na zajímavý design samotného balení, který jistě potěší.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.