Čaj Tarlton

6 položek

Čaj Tarlton

Chcete potěšit své přátele, anebo si chcete sami dopřát kvalitní čaje? Pokud je pro vás důležitá kvalita čajových lístků, ze kterých si poté připravíte známý horký nápoj, a to čaj, měli byste vyzkoušet značku Tarlton. Tato značka čajů vám nabízí své produkty zabalené v krásných dárkových baleních, které jistě potěší vaši rodinu, přátele, či například kolegy v práci. Dárková balení vždy obsahují sypané čaje nejrůznějších příchutí a vůní.

Nabídku tvoří příchutě, jako například:

-          Ananas

-          Banán

-          Amareto

-          Ostružina

-          Citruspunč

-          Brusinka

-          Borůvka

-          Bergamot

-          A mnoho dalších...

Tyto čaje vždy najdete ve dvou provedeních. Těšit se můžete na čaje zelené, či černé, i na pravé ceylonské. Při výběru budou hrát určitě roli i vaše chutě, které mohou být jakýkoliv a i tak si vždy vyberete jednoduše a rychle. Jestliže se rozhodnete pro výběr v nabídce čajů značky Tarlton, můžete se těšit také na zajímavý design samotného balení, který jistě potěší.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.