Čaj Růžová čajovna

1 položka

Čaj Růžová čajovna

Růžová čajovna neboli Pangea Tea Shop, s.r.o. je česká firma, zabývající se výrobou porcovaných čajů. Vzhledem k tomu, že své čaje vyváží i do zahraničí, si můžete být jisti vysokou kvalitou a lahodnou chutí těchto nápojů. Do naší nabídky jsme tyto čaje zařadili právě kvůli jejich jedinečným chutím, a abychom podpořili úspěšnou malou tuzemskou firmu.

Čaje jsou dováženy přímo ze zemí svého původu. Jsou však míchány a upravovány podle přání a receptur, které si tato firma sama vymyslela. Vznikají tak vynikající čaje s výraznou a jedinečnou chutí.

Vybírejte čaje několika druhů. Pokud si nejste jisti, jaký vybrat, pak pro Vás jistě bude správnou volbou paleta, či kazeta, kde najdete v jednom balení několik druhů čajů. Na své si přijdou milovníci klasických čajů, i těch ovocných. Ochutnejte nejrůznější čaje z Růžové čajovny a uvidíte, že si je zamilujete hned s prvním šálkem.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.