Čaj Oxabag

1 položka

Čaj Oxabag

Výjimečná chuť a vůně, to jsou čaje Oxabag. Pokud si chcete pochutnat na ještě lepší chuti čajů, které jsou netradičně porcovány, pak byste měli vyzkoušet tento typ balení české distributorské firmy Oxalis.

Zajímavostí tohoto čaje je způsob přípravy. I když si budete kupovat čaje sypané, budete překvapeni, že jsou již předem připraveny v sáčcích. Důvodem, proč bylo zvoleno toto řešení, je určitě jistá výhoda v přípravě samotného čaje. Příprava nezabere tolik času a vy si budete moci užívat chuť, ale i vůni sypaného čaje.

Jestliže byste rádi ochutnali čaje, které jsou takto netradičně porcovány, jistě budete vybírat tu pravou příchuť. Vždy se rozhodujte podle toho, co máte nejvíce rádi. V nabídce čajů Oxabag naleznete tradiční černé, ale i zelené čaje. Stejně tak zde naleznete také Pu-Erh či známější Rooibos. Kombinace porcovaných a sypaných čajů je určitě zajímavá, proto si vyberte příchuť a ochutnejte ji i vy.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 • Pu-Erh - OXABAG (10 sáčků x 4g)

  Černý čaj z oblasti Yunnan, zemitá chuť. Výrazná, silná vůně....

  Dostupnost: Skladem

  • 60 Kč 68 Kč s DPH
  • 98 Kč s DPH Sleva: 30%
   ks
 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.