Čaj Jones

6 položek

Čaj Jones

Je vaší vášní čaj, na kterém si každý den pochutnáváte? Nestačí vám obyčejná kvalita neznačkových výrobců, ale chcete něco exkluzivního? Vyzkoušejte značku čaje Jones, což je britská značka, která na poli čajového průmyslu podniká již více jak 100 let.

Čaje Jones si vás dostanou pro svojí luxusní chuť a aroma, díky kterému jsou známé po celém světě. Výrobce své čaje vyrábí na ostrově Cejlon, což je území dnešní Srí Lanky. Tato země je proslulá výrobou čajů, neboť se zde nachází to nejlepší prostředí pro výrobu kvalitních čajových lístků.

Pokud budete chtít ochutnat produkty výrobce Jones, objeví se před vámi nabídka několika desítek produktů, které vám vždy nabídnou tu nejvyšší kvalitu. Chuť, která vznikne louhováním jednotlivých čajových lístků, se vám bude dokonale rozplývat na jazyku, a vůně tohoto čaje se rozline do všech koutů vašeho bytu.

V nabídce naleznete také krásná dárková balení, kterými můžete obdarovat své přátele a blízké.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.