Čaj Dilmah

8 položek

Čaj Dilmah

Nechcete neustále pít obyčejné čaje ze supermarketů? Chcete ochutnat skutečnou a zaručenou kvalitu? Jestliže ano, vyzkoušejte čaje značky Dilmah. Tato značka je obrovská zvláštnost, neboť její majitel je také pěstitel čajových listů v jedné osobě. I proto vám tato značka může zajistit kvalitu světové třídy, kterou byste u jiných značek hledali jen velmi stěží. Důvodem, proč jsou výrobky značky Dilmah tak oblíbené, je fakt, že jsou pěstovány a baleny na jednom místě, a proto se k zákazníkům dostávají ještě čerstvé a připravené k přípravě horkého nápoje. Poznejte, jak chutná a voní opravdová kvalita od člověka, který čajům zasvětil celý svůj život.

I vy můžete ochutnat čaje světové kvality Dilmah, která své příjmy posílá tam, odkud vzešly, a to zpátky na Srí Lanku, kde vznikají ty nejlepší čaje. Jestliže se vám zalíbil popis rodinné firmy, jejíž vedení se ujmul samotný pěstitel čaje, vyzkoušejte jeho produkty i vy.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.