Čaj Basilur

9 položek

Čaj Basilur

Je známé, že ty nejkvalitnější čaje pochází z ostrova Cejlon. Pokud byste chtěli tedy okusit pravý nefalšovaný čaj, který byl vyráběn z poctivě natrhaných lístků na cejlonských planinách, tak byste měli sáhnout právě po značce Basilur. Jedná se o předního výrobce těchto kvalitních čajů, které představují pravou cejlonskou kvalitu.

Lístky jsou pečlivě trhány na Cejlonu, kde jsou také následně okamžitě zpracovány a třízeny. Můžete tedy očekávat čerstvost, která se projeví právě v chuti a také v aromatu. Čaje Basilur jsou prvotřídní kvality, už jenom díky tomu, že se pečlivě sleduje celý proces od samotného trhání jednotlivých lístků, až po kompletní balení. Na kvalitu se tedy můžete rozhodně spolehnout.

Pokud chcete okusit, jak chutná pravý cejlonský čaj, nejčastěji černý anebo zelený, tak vsaďte na čaje Basilur. Každý milovník dobrých a prvotřídních čajů dokáže tuto kvalitu náležitě ocenit.

Podkategorie

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.