Rooibos čaj

14 položek

Rooibos

Rooibos je chuťově lahodný čaj, který neobsahuje kofein. Z toho důvodu je vhodný naprosto pro všechny. Díky jeho vysokému obsahu železa, tedy velice nezbytného prvku pro lidský organismus, je pití doporučováno už jenom ze zdravotního hlediska.

Rostlina, ze které se tento čaj vyrábí, se pěstuje na plantážích Jižní Afriky. Sklizeň probíhá pouze čtyři měsíce v roce, zpracovávají se nejenom lístky, ale kompletně celá rostlina. V závěru může vzniknout rooibos červený, anebo zelený, záleží na tom, zda byla provedena fermentace, či nikoliv.

Rooibos je tolik populární hlavně díky své příjemné chuti, kterou si je snadné zamilovat. Velmi lákavým faktorem je i snadná příprava, která není náročná a kterou zvládnete i v ranním spěchu. Velikou výhodou jsou také nespočetné zdravotní účinky na lidské tělo a na organismus. Díky tomuto čaji se budete moci konečně rozloučit s pálením žáhy anebo se zažívacími potížemi.

Podkategorie

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.