Oolong čaj

27 položek

Oolong

Čaj Oolong se v čínštině nazývá také jako Wu-lung. Často bývá označován jako čaj polozelený, nebo dokonce až žlutozelený. Polozelený je nazýván z toho důvodu, že se jedná o přechod mezi zeleným a černým čajem. To vše záleží na oxidaci, což je proces, který ovlivní spoustu vlastností čajů.

Chuť tohoto čaje je příjemně nasládlá, aroma je skutečně výrazné a zavání ořechovým, někdy až zemitým nádechem. Oolong je oblíbený především díky svým pozitivním účinkům. Je to skvělý povzbuzovač, působí kladně na trávící soustavu, usnadňuje hubnutí a podporuje zdraví jako takové. Je to zapříčiněno antioxidanty, které obsahuje. Je také bohatý na vitamíny A, B, C, E a K.

Pořiďte si do své poličky tento chutný a bezesporu výjimečný čaj, který je v Číně už dlouhá staletí uznáván jako skvělý zdroj pevného zdraví. Naše nabídka čajů Oolong je bohatá a proto si podle své chuti a osobních preferencí vyberete i vy.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.