Honeybush čaj

1 položka

Honeybush

Honeybush má svůj domov v Jižní Africe, kde se nepěstuje na klasických plantážích, ale kde se získává z divokých, volně rostoucích keřů. Synonymem je označení Medový keř. Tento název vyplývá z vlastností tohoto čaje. Vůně je totiž zcela neodolatelná, vděčí za to svým krásným žlutým květům.

Honeybush je blízkým příbuzným Rooibosu, který pochází taktéž z těchto končin. Společného ale mají jen máloco, způsob pěstování se zcela liší, stejně jako chuť a aroma. Honeybush je čaj vhodný pro všechny ty, kteří mají rádi sladší příchutě. V domovině, v Jižní Africe, se připravuje především v kombinaci s mlékem. To zajistí ještě nasládlejší chuť, která je opravdu omamující. Bez mléka ale více vynikne přírodní chuť tohoto oblíbeného čaje.

Honeybush neobsahuje kofein, tudíž je vhodný zcela pro všechny. Pravidelně ho mohou užívat jak děti, tak osoby, které mají potíže s oběhovým systémem anebo se srdcem.

Podkategorie

Výrobce:

Zobrazit:

  • Honeybush BRUSINKA (1 kg)

    Červený honeybush s brusinkami, listím jahodníku a višňovou...

    Dostupnost: Skladem do 3-4 dní

    • 757 Kč 871 Kč s DPH
     ks
 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.