Ajurvédské čaje

0 položek

Ajurvédské čaje

Chcete ochutnat čaje netradiční chuti, které Vám kromě potěšení z lahodného šálku umožní cítit se lépe? Pak jsou pro Vás jedinečnou volbou právě Ajurvédské čaje. Tyto čaje jsou vlastně bylinnými čaji, které se připravují asi z padesáti různých druhů bylin, které mají specifické vlastnosti. Konkrétním výběrem těchto bylin a jejich vzájemným poměrem dochází ke vzniku čajů s výjimečnou chutí i vlastnostmi. Tyto čaje jsou již dlouhá staletí používány ve východní medicíně, pro navození duševního i tělesného zdraví a pohody.

Byliny do těchto čajů rostou divoce v Himalájích, kde se jim, díky proudění čerstvého vzduchu, skvěle daří a můžou se tak plně rozvinout jejich léčivé vlastnosti. Poté jsou ručně sbírány, čištěny a jejich různé části dále zpracovávány podle tradičních receptur, které se uchovávají už po staletí.

Dopřejte si i Vy tyto lahodné čaje, které Vám navrátí pocit pohody.

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.