Kakao

10 položek

Kakao

Kakao je velmi oblíbené pro svou báječnou chuť. Většinou tento nápoj spojujeme spíše s dětmi, ale přiznejte, kdo by si nedal šálek lahodného kakaa a nezavzpomínal tak na svá dětská léta? Jistě existuje mnoho lidí, kteří si dopřávají tuto dobrotu i v dospělosti. A je to dobře, neboť plody kakaovníku jsou pro náš organismus velice prospěšné. Jsou totiž obrovským zdrojem antioxidantů, chromu, manganu, zinku, hořčíku, železa a vitaminu C. již Mayové a Aztékové si cenili této skvělé rostliny a dokonce kakaové boby požívali jako platidlo.

Ať už mezi milovníky kakaa patříte, nebo chcete dělat kakaem radost svým dětem, potěší Vás fakt, že jsme do našeho sortimentu zařadili i kvalitní kakao z těch nejlepších kakaových bobů, ze kterého si můžete připravit nápoj lahodné chuti.

Vybírejte kakao podle výrobce, země původu, či velikosti balení. V nabídce máme vyhlášené kakao z Holandska, Peru i dalších zemí, které se řadí mezi kakaové velmoci. Nakupujte kvalitní kakao za skvělé ceny.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.