Bílé a kvetoucí čaje

16 položek

Bílé a kvetoucí čaje

Bílý čaj je známý svou chuťovou jemností. Aroma je velmi příjemné a nasládlé, pití tohoto čaje je tedy silný zážitek. Jedná se o čaj s tradicí, pochází totiž z Číny, kde si na něm pochutnávali již před více než tisíce lety. Je tak výjimečný, že byl po spoustu let označován jako nápoj císařů. Někdo ho může srovnávat se zeleným čajem, liší se ale způsobem zpracování, tudíž podoba je v závěru minimální.

Kvetoucí čaje vznikají svazováním těch nejlepších sort čaje bílého. Působí to velmi pěkně, co se týče vizuální stránky. Pití čaje tedy pohladí nejenom vaše chuťové a čichové buňky, bude to zážitek, který si užijí i vaše oči. Poté, co čaj zalijete vodou, se jednotlivé lístečky rozvinou. Vypadá to skutečně velmi lákavě.

Pouze bílý kvetoucí čaj se dá považovat za originál. Kvetoucí čaj se totiž vyrábí výhradně svazováním bílého čaje, proto je to klasika, která nelze nahradit něčím jiným.

Výrobce:

Země původu/Baleno v:

Balení (gramáž):

Zobrazit:

  • China Fujian PAI MU TAN Std.6900

    Vynikající třída tohoto bílého čaje, světle zelené čaje list s...

    Dostupnost: Skladem do 3-4 dní

    • 1629 Kč 1873 Kč s DPH
     ks
 

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.